Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2019/2020

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

29sie2019
więcej
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - zajęcia od 28.09.2019 r.

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami oraz wszystkich podstawowe zagadnienia, które powinien znać każdy pośrednik? Pragniesz pozyskać niezbędne informacje pozwalające na szybką i sprawną sprzedaż nieruchomości? Zapraszamy na kurs: POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI w Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG w Bydgoszczy.

 

2lip2019
więcej
Wyższa Szkoła Gospodarki - zaznacza swoje miejsce w Toruniu

Toruński Wydział Techniczny WSG ma już blisko 10-letnią historię i nowe pomysły na rozwój. Z jednej strony 10 lat to niewiele, tutaj może jednak świadczyć o sukcesie. Kiedy bowiem zaczynaliście działalność wydawało się, że w konkurencji z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika czy uczelniami prywatnymi jesteście skazani na porażkę.

14cze2019
więcej
Spotkanie organizacyjne dla kandydatów na kierunek pielęgniarstwo

W dniu 15 czerwca (sobota) o godz. 10.00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 254/258 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów chcących podjąć kształcenie na studiach uzupełniających (pomostowych), studiach pierwszego i drugiego stopnia. 

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
Wydział Techniczny w Toruniu
ul.Grunwaldzka 25b
87-100 Toruń
tel. stacj. 56 69 69 444
tel. kom. 510 265 091
wt@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki